Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΑ2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2019-2020 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
1η Αγωνιστική – 13/10/19
ΜΕΝΤ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
2η Αγωνιστική – 20/10/19
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΜΕΝΤ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
3η Αγωνιστική – 27/10/19
ΜΕΝΤ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
4η Αγωνιστική – 03/11/19
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΜΕΝΤ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
5η Αγωνιστική – 10/11/19
ΜΕΝΤ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
6η Αγωνιστική – 24/11/19
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΜΕΝΤ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
7η Αγωνιστική – 01/12/19
ΜΕΝΤ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
8η Αγωνιστική – 08/12/19
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΕΝΤ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
9η Αγωνιστική – 15/12/19
ΜΕΝΤ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
10η Αγωνιστική – 22/12/19
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΜΕΝΤ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
11η Αγωνιστική – 05/01/20
ΜΕΝΤ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
12η Αγωνιστική – 12/01/20
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΜΕΝΤ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
13η Αγωνιστική – 19/01/20
ΜΕΝΤ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ
14η Αγωνιστική – 26/01/20
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΜΕΝΤ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ
15η Αγωνιστική – 02/02/20
ΜΕΝΤ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
16η Αγωνιστική – 09/02/20
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΕΝΤ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
17η Αγωνιστική – 16/02/20
ΜΕΝΤ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
18η Αγωνιστική – 23/02/20
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΜΕΝΤ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
19η Αγωνιστική – 08/03/20
ΜΕΝΤ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
20η Αγωνιστική – 15/03/20
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΕΝΤ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
21η Αγωνιστική – 29/03/20
ΜΕΝΤ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
22η Αγωνιστική – 05/04/20
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΕΝΤ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2019-2020 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
1η Αγωνιστική – 13/10/19
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
2η Αγωνιστική – 20/10/19
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
3η Αγωνιστική – 27/10/19
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
4η Αγωνιστική – 03/11/19
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
5η Αγωνιστική – 10/11/19
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
6η Αγωνιστική – 24/11/19
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
7η Αγωνιστική – 01/12/19
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ
8η Αγωνιστική – 08/12/19
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
9η Αγωνιστική – 15/12/19
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
10η Αγωνιστική – 22/12/19
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ
11η Αγωνιστική – 05/01/20
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
12η Αγωνιστική – 12/01/20
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
13η Αγωνιστική – 19/01/20
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
14η Αγωνιστική – 26/01/20
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
15η Αγωνιστική – 02/02/20
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
16η Αγωνιστική – 09/02/20
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
17η Αγωνιστική – 16/02/20
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
18η Αγωνιστική – 23/02/20
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
19η Αγωνιστική – 08/03/20
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ
20η Αγωνιστική – 15/03/20
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
21η Αγωνιστική – 29/03/20
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
22η Αγωνιστική – 05/04/20
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More