Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
KYΡIAKH 6 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΜΑΓΗ, ΝΑΚΑΣ
Γραμματεία: Τεληγιαννίδου, Στεφανίδου, Ηλιάσκος
21:00 ΙΩΝΙΑΣ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Αντωνιάδου, Κόνιαλη, Μανούσος
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ~ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Βουζούκου, Δήμας, Ράμπαντι
16:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΚΑΝΝΕΛΙΔΗΣ, ΦΩΚΑ
Γραμματεία: Βουδούρης, Κάτσης, Ζηδιανάκης
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ.
ΣΚΡΙΝΟΣ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδου, Δεμερτζίδου, Κουκουτζελης
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ποντικέρη, Αντωγλου, Χατζηιωάννου
21:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΜΗΤΣΙΟΥ
Γραμματεία: Λάσπα, Καπνοπούλου, Κόντος
20:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Χ#ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Γραμματεία: Κοκκινά, Μπέλλου Β., Λιούτσιας
20:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΜΟΥΘ ~ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ
Γραμματεία: Νταμπάκης ,Καραγεωργόπουλος, Τσολακίδης
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ.
ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ράμπαντι, Δήμας, Βουζούκου
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Μπανάκη Ν
17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Σωτηριάδου
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΔΕΚΑ ΠΙΠΛΙΟΣ, ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ
Γραμματεία: Μέρμιγκας, Χαλκίδης
12:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μανούσος, Κόνιαλη
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ Β.Α.Ο. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Μπεκιάρης
15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ
Γραμματεία: Λαζογλου, Λεονταρά
14:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.
ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ
Γραμματεία: Τζήκα, Φωστηρίδου
20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΤΣΑΠΟΓΑ
Γραμματεία: Καλογιαννίδης, Γαλάνη Π
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ
Γραμματεία: Αντωνιάδου, Διαμαντοπουλου Α.
17:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ Ε.Ο.Σ. ΔΩΝΗΣ, ΤΣΙΡΚΟΥ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Μπεκιαρης
17:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Α, Κουκουτζέλης
20:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
ΣΚΡΙΝΟΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Δεμερτζίδου, Κουκουτζελης
19:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Σακάρογλου
12:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΚΑΣΟΥΜΗΣ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Σαμαρά
14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΚΑΣΟΥΜΗΣ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Σακαλής
14:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΜΙΧΕΛΗ, ΠΕΡΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Τερζίδης
14:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Ακριτίδης
20:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Διαμαντόπουλος, Διαμαντοπούλου Α
19:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΑΓΓΕΛΟΥ
Γραμματεία: Προεστού, Αλεβιζάτος
19:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΜΙΧΕΛΗΣ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Παραδείση, Δαγδηλέλη
9:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΜΕΝΤ ΜΠΑΜΠΗΣ, ΠΑΠΠΑΣ
Γραμματεία: Βουλώνη., Παπαδόπουλος Μ
14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία: Κάτσης, Βουδούρης
19:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΚΑΡΜΠΑ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Κοέν , Ντάγκας
17:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΒΑΡΣΑΜΗΣ
Γραμματεία: Ντάγκας, Κωστοπούλου
16:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΚΑΡΜΠΑ, ΜΠΕΚΙΑΡΗ
Γραμματεία: Κοέν, Σκαλιστής
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΜΑΡΤΙΝΟΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Πασχαλίδου
12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΒΕΡΓΙΝΑ
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Βασιλείου
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Βασιλείου, Ευθυμίου Α
13:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Κοέν
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More