Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
KYΡIAKH 3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΙΩΝΙΑΣ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΤΣΑΚΑΤΖΗΣ, ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μαρβακης Κ, Ηλιάσκος
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΦΩΚΑ
Γραμματεία: Ανανιάδου, Τσακαλάκης, Αστερνός
16:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΧΑΤΖΗΣ
Γραμματεία: Κωστοπούλου, Τσιρακίδου, Βουδούρης
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ~ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Τσάκλη, Βουλώνη, Παπαδόπουλος Μ
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τότσικα, Δήμας, Κουρτελή
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ~ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΝΑΚΑΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Δεμερτζίδου, Φωστηρίδου
20:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ.
ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Μ
Γραμματεία: Μπέλλου Β., Προεστού, Κοκκινά
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ~ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Καραγεωργόπουλος, Βουλώνη, Σκαλιστής
20:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΜΟΥΘ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ
ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Σωτηριάδου, Κοέν
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :
17:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΠΑΟΚ ΑΣ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Κολοκυθάς, Κοέν
17:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΠΙΠΛΙΟΣ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ
Γραμματεία: Κούλλιας, Γρούτα
18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΜΟΣΧΑΣ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α
16:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΜΙΧΕΛΗΣ, ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ
Γραμματεία: Κωστής, Λιούτσιας
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Μπεκιάρης
15:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ Β.Α.Ο. ΜΙΧΕΛΗ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Καλογιαννίδης
12:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΣΚΡΙΝΟΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Μανούσος, Μπάρμπας
15:15 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΣΚΡΙΝΟΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας, Μανούσος
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ
Γραμματεία: Αντωνιάδου, Αλεξανδρόπουλος
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΜΑΓΗ, ΜΠΑΔΗΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Κουκουτζέλης
20:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΤΣΑΚΙΡΗΣ
Γραμματεία: Δεμερτζίδου, Τόλιου
14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ
Γραμματεία: Χουϊδης, Γιουβαλίδου
17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ
ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Ακριτίδης
12:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΜΠΑΪΟΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ
Γραμματεία: Μισιρλόγλου, Γουτη
14:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου, Κόντος
14:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σακαλής, Γιοβανούδα
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΤΣΙΡΚΟΥ
Γραμματεία: Ακριτίδου, Καλπακίδου
14:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Τερζίδης, Νταμπάκης
15:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΓΑΒ ΡΙΔΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Ποντικέρη, Βαρυτιμίδης
19:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΚΑΡΜΠΑ, ΜΠΕΚΙΑΡΗ
Γραμματεία: Αλεβιζάτος, Κούλλιας
9:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΝΙΚΕΖΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β., Τσιρακίδου
14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΑΓΓΕΛΟΥ
Γραμματεία: Μπέλλου Μ., Δαγδηλέλη
16:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΤΣΑΠΟΓΑ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Μπουρνάς
16:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη, Πασχαλίδου
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΜΑΡΤΙΝΟΣ
Γραμματεία: X#Ιωαννου, Κωστανάκη
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΝΤΟΝΤΗΣ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κοέν, Κωστής
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΦΙΛΙΟΣ, ΠΑΠΑΣ
Γραμματεία: Κουκουβίνου, Κάτσης
12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Ράμπαντι, Βασιλείου
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ :
15:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΜΑΓΗ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Τεληγιαννίδου, Τσακαλάκης
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ :
9:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ~ ΑΣ ΠΑΟΚ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Σωτηριάδου
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More