Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
ΤΡΙΤΗ 12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ Δ., ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Δαγδηλέλη, Μπέλλου Β
Προκριματική φάση ΝΕΑΝΙΔΩΝ :
20:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΜΕΝΤ ΧΑΤΖΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κουκουβίνου
21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΜΙΧΕΛΗ
Γραμματεία: Κούρφαλη, Κόντος
21:45 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΦΩΚΑ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Ν., Καπνοπούλου
Προκριματική φάση ΝΕΩΝ :
19:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΜΑΓΗ, ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Σακάρολγου
21;45 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β., ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γαλάνη, Σακαλής
21:30 ΦΙΛΥΡΟΥ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Χουϊδης, Γιουβαλίδου
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΩΝΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Πασχαλίδου
21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.
ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, KOYΡΟΓΛOY
Γραμματεία: Τουκμενίδου, Δρακοπούλου
19:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Τότσικα, Σκαλιστής
21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ
ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Μ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Λαζόγλου
21:45 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :
21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΚΑΣΟΥΜΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας
Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ :
17:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΝΑΚΑΣ, ΑΓΓΕΛΟΥ
Γραμματεία: Ακριτίδης
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More