Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
KYΡIAKH 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Καραμπουρνιώτη Ν., Κωτσόβολος
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ, ΤΣΑΚΙΡΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδου, Σαραφοπούλου, Καπνοπούλου
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΦΩΚΑ
Γραμματεία: Μούστος,Μπενάκη Κ., Μπενάκη Ν
16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΛΑΜΠΡΕΛΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου , Δήμας, Λαζόγλου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.
ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ
Γραμματεία: Δεμερτζίδου, Τατσίδης, Τεληγιαννίδου
21:30 Χ.Α.Ν.Θ. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Χατζιωάννου, Άντωγλου
20:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ~ ΜΑΜΟΥΘ ΔΙΒΟΛΗ, ΧΑΤΖΗΣ
Γραμματεία: Κουρτελή, Βουδούρης, Κοκκινά
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ~ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΚΑΝΕΛΙΔΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., , Δήμας, Μπενάκη Κ
20:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΛΟΛΙ, ΝΑΚΑΣ
Γραμματεία: Νταμπάκης, Κοέν, Σκαλιστής
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :
14:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΚΑΡΜΠΑ, ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
Γραμματεία: Κοέν, Παπαδόπουλος Μ
Προκριματική φάση ΝΕΑΝΙΔΩΝ :
20:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΜΠΑΔΗΣ
Γραμματεία: Αλεξανδρόπουλος, Καλπακίδου
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΝΙΚΕΖΗΣ, ΜΗΤΚΟΣ
Γραμματεία: Γαλάνη, Κόντος
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΦΙΛΙΟΣ, ΠΑΠΑΣ
Γραμματεία: Παραδείση, Κωστής
21:15 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κουλλιας Λεονταρά
14:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ.
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ποντικέρη, Κολοκυθάς
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Χουϊδης, Γιουβαλίδου
13:15 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ Ε.Ο.Σ. ΜΑΓΗ, ΤΕΡΖΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας, Ακριτίδης
14:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Α., Καλογιαννίδης
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΤΣΑΠΟΓΑ
Γραμματεία: Τόλιου, Ηλιάσκος
15:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Γρούτα
12:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Μυσιρλόγλου
14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ, ΜΠΕΚΙΑΡΗ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Ν., Καλπακίδου
17:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Λάσπα, Χαλκίδης
20:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ
ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Δεμερτζίδου, Τεληγιαννίδου
14:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΜΙΧΕΛΗΣ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Τότσικα
14:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ, ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Α., Μπεκιάρης
13:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ~ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Μαρβάκη Σ., Μαρβάκη Ι.
19:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΒΑΡΣΑΜΗΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης, Κράντα
12:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΜΙΧΕΛΗ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ
Γραμματεία: Κωστοπούλου, Προεστού
16:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ~ ΜΕΝΤ ΜΠΑΜΠΗΣ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία: Αλεβιζάτος, Ευθυμίου Α.
12:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΜΑΡΤΙΝΟΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου,Καραγεωργόπουλος
14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΛΑΜΠΡΕΛΗΣ, ΜΑΡΤΙΝΟΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Πασχαλίδου
19:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΤΣΙΡΚΟΥ
Γραμματεία: Ντάγκας, Μπέλλου Β.
16:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Τότσικα, Τασιώνα
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Κάτσης, Λιούτσιας
12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΜΟΣΧΑΣ, ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Βασιλείου
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΑΓΓΕΛΟΥ
Γραμματεία: Βασιλείου, Ζηδιανάκης
TΟΥΡΝΟΥΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2005-06-07 (Άρης Γραμμενίδης):
9:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΔΥΣΗ ~ ΑΝΑΤΟΛΗ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ
Γραμματεία: Τότσικα, Τουκμενίδου
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More