Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020
Β΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Τατσίδης, Ηλιάσκος, Μπεκιάρης
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου, Κράντα, Κόντος
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Λάσπα, Ποντικέρη, Μαρβάκη Σ
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Αρ., Κουκουτζέλης, Καραμπουρνιώτη Ν
21:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Αλεξανδρόπουλος, Πισκιούλης, Διμπιτούζης
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Παπαδόπουλος, Καλπακίδου
21:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μανούσος, Σακάρογλου,Κόνιαλη
21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη, Μπέλλου Β., Λαζόγλου
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ.
ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
Γραμματεία: Κολοκυθάς, Σακαλής, Γιοβανούδα
21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Λεονταρά, Ντάγκας, Κωνσταντίνου
21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωστοπούλου, Προεστού, Λιούτσιας
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΔΙΒΟΛΗ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Καραγεωργόπουλος, Ευθυμίου Α
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΠΡΑΤΤΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Β
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Κωστανάκη, Ζηδιανάκης
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Πασχαλίδου, Ράμπαντι
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ~ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΜΑΓΗ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Ανανιάδου, Δεμερτζίδου
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ~ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Καπνοπούλου, Δαουλτζής, Αντωγλου
21:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Τζήκα, Χρηστίδης
21:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Χουϊδης, Τεληγιαννίδου, Γιουβαλίδου
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Κουρτελή, Κουκουβίνου
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ~ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Ανδρούτσος, Καλογιαννίδης
21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Αστερνός, Νταμπάκης, Κοέν
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΝΤΟΝΤΗΣ,ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντόπουλος Γ., Ακριτίδου
21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΠΙΠΛΙΟΣ, ΚΑΤΣΩΝΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Κ., Μπενάκη Ν., Βουλώνη
19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. ~ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΚΩΝΗΣ, ΜΙΧΕΛΗ
Γραμματεία: Βουζούκου, Σωτηριάδου, Πασχαλίδου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
20:30 ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΜΠΑΪΟΣ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Μπάρμπας, Ακριτίδης
21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΦΙΛΛΙΟΣ, ΑΓΓΕΛΟΥ
Γραμματεία: Αναγνωστόπουλος, Τότσικα, Παραδείση
20:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΒΑΡΣΑΜΗΣ
Γραμματεία: Κουρφαλη, Νταμπάκης, Μπουρνάς
21:30 ΔΡΥΜΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ ~ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΩΝΗΣ, ΦΩΚΑ
Γραμματεία: Γούτη, Γρούτα, Σαμαρά
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ~ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ
Γραμματεία: Κάτσης, Δρακοπούλου, Τουκμενίδου
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :
21:15 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΕΟΣ ΜΠΑΖΑΚΑΣ,ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Χατζέλης, Συμεωνίδης
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More