Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020
Β΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Καλπακίδου, Σακαλής, Παπαδόπουλος Κ
21:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΜΠΑΪΟΣ
Γραμματεία: Ανανιάδου, Δεμερτζίδου, Αστερνός
21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ
ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β
Γραμματεία: Τατσίδης, Φωστηρίδου, Ηλιάσκος
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γιουβαλίδου, Στεφανίδου, Ιακωβίδου
21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΝΙΚΕΖΗΣ
Γραμματεία: Κράντα, Μαρβάκη Σ., Μαρβάκη Ι
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Ν., Τσακαλάκης, Κουκουτζέλης
21:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ
ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ T., ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Χατζέλης, Τόλιου
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΩΝΗΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Μπενάκη Κ., Μπενάκη Ν
21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΔΕΛΛΑΣ, ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Δήμας, Βουλώνη, Βουδούρης
21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΣΕΛΕΒΟΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Κουρφαλη,Κουρτελή, Νταμπάκης
21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Προεστού, Λεονταρά, Κωστοπούλου
21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΓΡΑΙΚΟΣ, ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
Γραμματεία: Κοέν, Σκαλιστής, Ντάγκας
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Μούστος, Ράμπαντι, Βουζούκου
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΔΙΒΟΛΗ
Γραμματεία: Βουζούκου, Μούστος, Ράμπαντι
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΜΑΓΗ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου, Κόντος, Σακάρογλου
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ~ ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Λάσπα, Δαουλτζής,Αντωγλου
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΣΚΙΡΝΟΣ, ΤΕΡΖΗΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Γιουβαλίδου, Στεφανίδου
21:30 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. (ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ) ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ~ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Ανδρουτσος,Μέρμιγκας, Μπέλλου Μ
21:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΝΤΟΝΤΗΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι., Μανούσος
21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης, Αλεξανδρόπουλος, Πισκιούλης
21:30 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Διαμαντοπουλου Α., Διαμαντόπουλος Γ.,Μπουρνας
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Γιοβανούδα,Καπνοπουλου
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Ακριτίδης, Ακριτίδου
21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ~ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τσολακιδης, Τσιρακίδου, Μπέλλου Β
21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Σωτηριαδου, Κάτσης, Καραγεωεργόπουλος
19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Πασχαλίδου, Μπενάκη Κ
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΔΡΥΜΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΝΑΚΑΣ, ΜΠΑΔΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Σαμαρά, Γρούτα
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ~ ΜΑΜΟΥΘ ΧΑΤΖΗΣ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΜΙΧΕΛΗ, ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Τότσικα, Κοκκινά, Λιούτσιας
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More