Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΟι διαιτητές και κομισάριοι της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:
1ος Όμιλος
Κυριακή 19 Φεβρουαρίου
Αιγίου 17.00 Κεραυνός-Κόρινθος Μαγκούνης, Τσάτσης (Θεοδοσόπουλος)
Παν. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Δάφνη Δαφνίου Παπαθανασίου, Κοτσώνης (Ηπιώτης)
Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Καλαμάτα Σταθόπουλος, Ζιώγας (Ρόζης)
Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Γλαύκος Σπυρόπουλος Σ., Φραγκούλη (Θεοδωρόπουλος)
Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Κ.-Ακράτα Μπανασάκης, Καρανικόλα Α. (Δραμεσιώτης)
Πεύκης 17.00 Πεύκη-Ερμιόνη Ρίζος, Κανελλόπουλος (Δημητριάδης)
Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Ζακεστίδης, Φασόλης (Ζερδέβας)
2ος Όμιλος
Σάββατο 18 Φεβρουαρίου
Δ. Περιστεράκης 15.00 Πανναξιακός-Κάδμος Αποστολίδης, Τηγάνης
Κυριακή 19 Φεβρουαρίου
Αταλάντης 17.00 Λοκρός-Νίκη Αμαρουσίου Χαλαμπαλάκης, Χριστινάκης (Κάλφα)
Θήρας 15.30 Σαντορίνη-Πεντέλη Κρεσταινίτης, Γεράνιος
Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Προμηθέας Χαλ. Κωνσταντινίδου, Μαρινάκης (Γιαννακουδάκης)
ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Άρης Νίκαιας-Έσπερος Λαμίας Τσακαλογιάννης, Κοτσίρης (Μαυρουδής)
Στ. Βενέτης 13.00 Διαγόρας Δρυοπιδέων-Ιπποκράτης Κω Νάστος, Τσιμπούρης (Κουλούρης)
3ος Όμιλος
Κυριακή 19 Φεβρουαρίου
ΔΑΚ Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλ.-ΑΓΣ Ιωαννίνων Κέτουλας, Δολγύρας (Παπαδόπουλος Ν.)
ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης-Αιγινιακός Αγραφιώτης Ι., Βασιλόπουλος (Μπαταούλα)
Φαρσάλων 17.00 ΓΣ Φαρσάλων-Πρωτέας Γρεβενών Ντόγκας, Σαρακενίδης (Αγορογιάννης)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 Βίκος Ζαγοροχώρια-Νικόπολη Πρέβεζας Κατωτικίδης, Παπανικολάου (Τζιμογιάννης)
Πολυκάστρου 17.00 Εύαθλος-Ευκαρπία Καρακώστας, Κοντογιάννης (Ελευθεριάδης)
Μελίκης 17.00 Μελίκη-Διόσκουροι Κοζάνης Τσοκόλης, Παπαθανασίου (Μελανίδης)
Κοζάνης 17.00 Ελίμεια-Τιτάνες Παλαμά Ευφραιμίδης, Τζίμα (Βόντζας)
4ος Όμιλος
Κυριακή 19 Φεβρουαρίου
Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Ακτή Ζέφυρος Γαζέτας, Κοϊμτζόγλου (Παραλικίδης)
ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αστέρας Καβάλας-ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνή Γρέκος, Σελεβός (Λιρίδης)
ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Αγ. Βαρβάρα Λουλουδιάδης, Πράττος (Γκουρτζελίδης)
Νεάπολης Θ. 18.00 Νεάπολη-Χαλκηδόνα Κουκουλεκίδης, Τζιόπανος Γ. (Φωτιάδης)
Επταπυργίου 18.00 Παναθλητικός-Μαντουλίδης Παπαδόπουλος Χ., Τοκμακίδης (Πολυχρονίδης)
Διαβατών 18.00 Ιωνικός Ιωνίας-Ίκαροι Σερρών Παζόλης, Παπαθωμά (Αστρεινίδης)
Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας-Ν. Μουδανιά Τσούλης, Καρκαλέτσης (Γιαβρής)
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More