Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More
Στα πλαίσια του αναπτυξιακού προγράμματος της ΕΟΚ , παρακαλούμε να ενημερώσετε τα Σωματεία σας ότι καλούνται οι παρακάτω αθλητές (γεννημένοι το 2009 ) στην προπόνηση που θα πραγματοποιηθεί στο κλειστό γυμναστήριο Μίκρας Β’ την παρακάτω μέρα και ώρα:
* (Οι αθλητές παρακαλούνται να προσέλθουν 15 λεπτά νωρίτερα από την ορισμένη)
GROUP A , Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρα Β’, Σάββατο 18.02.23 , 9:00
1 | Σταματάκης Γεώργιος | Α.Σ. Πρωταθλητές Πανοράματος |
2 | Κυράκης Κωνσταντίνος | Α.Σ. Μακεδονικός |
3 | Πολυχρόνης Δημήτρης | Α.Π.Σ. Αχιλλέας Τριανδρίας |
4 | Θεοδωρόπουλος Σπύρος | Κ.Α.Σ. Ν.Ραιδεστός |
5 | Αρώνης Αλέξανδρος | Ανατόλια Σ.Α.Α.Κ. |
6 | Γαβριηλίδης Νικηφόρος | Α.Ο. Αρετσού |
7 | Κλωνάρας Δημήτρης | Α.Ο. Αρετσού |
8 | Προκοπίου Άκης | Ελληνική Ακαδημία Καλαθοσφαίρισης |
9 | Μαυράκης Μίνωας | Ελληνική Ακαδημία Καλαθοσφαίρισης |
10 | Δαμούσης Σωτήρης | Γ.Σ. Μέγας Αλέξανδρος |
11 | Μπάλα Τζόνυ | Γ.Σ. Μέγας Αλέξανδρος |
12 | Πολυζώης Δημήτρης | Μ.Ε.Ν.Τ. |
13 | Λιθοξόπουλος Κυριάκος | Μ.Ε.Ν.Τ. |
14 | Συρόπουλος Νίκος | ΔΕΚΑ |
15 | Μάντζιαρης Νίκος | Α.Μ.Σ. Κεραυνός Αγ.Πάυλου |
16 | Γιώτας Δημήτριος | Ε.Κ. Σταυρούπολης |
17 | Μπαλίτας Γεώργιος | Α.Σ. Αετός Φιλύρου |
GROUP Β , Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρα Β’, Σάββατο 18.02.23 , 10:30
1 | Σκιαθίτης Γεώργιος | Αριστοτέλης Επανομής Α.Κ.Ε.Σ. |
2 | Λάτση Μάρκελλος | Κ.Α.Σ. Ν.Ραιδεστός |
3 | Σεβδάλης Βάιος | Α.Σ. Ασβεστοχωρίου |
4 | Καζαντζής Ραφαήλ | Μ.Α.Σ. Ερμής Λαγκαδά |
5 | Μέγκουλης Κωνσταντίνος | Α.Σ. Αστέρας Σίνδου |
6 | Κοσμαρίκος Χρήστος | Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ. |
7 | Μπούντας Αθανάσιος | Χ.Α.Ν.Θ. |
8 | Κοτσιάνης Γεώργιος | Α.Ε.Σ. Μετεώρων |
9 | Καρυοφυλλίδης Κωνσταντίνος | Αστέρας Πλαγιαρίου Α.Μ.Σ. |
10 | Παπαδόπουλος Νικήτας | Α.Σ. Άρης |
11 | Διονυσάτος Νικόλαος | Βεργίνα Α.Μ.Π.Σ.Τ.Μ.Θ. |
12 | Μαχαιρίδης Κωνσταντίνος | Βεργίνα Α.Μ.Π.Σ.Τ.Μ.Θ. |
13 | Μποκάι Ανδρέας | Α.Σ. Ελπίς Αμπελοκήπων |
14 | Μαυρίδης Δημήτρης | Παναθλητικός Α.Ε. Συκεών |
15 | Χαραλαμπίδης Λεωνίδας | Μ.Α.Ο. Δημόκριτος |
16 | Νιγρητινός Χρήστος | Χ.Α.Ν.Θ. |
17 | Ευσταθιάδης Αλέξανδρος | Αριστοτέλης Επανομής Α.Κ.Ε.Σ. |
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More