Posts From dimitris2 stefanidis

Γ1 Ανδρών 4ος όμιλος | Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Γ1 Ανδρών 4ος όμιλος | Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Γ1 Ανδρών 4ος όμιλος | Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Γ1 Ανδρών 3ος όμιλος | Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Γ1 Ανδρών 3ος όμιλος | Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Γ1 Ανδρών 3ος όμιλος | Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Γ1 Ανδρών 2ος όμιλος | Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Γ1 Ανδρών 2ος όμιλος | Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Γ1 Ανδρών 2ος όμιλος | Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Γ1 Ανδρών 1ος όμιλος | Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Γ1 Ανδρών 1ος όμιλος | Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Γ1 Ανδρών 1ος όμιλος | Αποτελέσματα – Βαθμολογία – Αγωνιστικές (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Δευτέρας (19-10-2020) της Α,B και  Γ1 ΑΝΔΡΩΝ

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Δευτέρας (19-10-2020) της Α,B και Γ1 ΑΝΔΡΩΝ

«Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ» Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Δευτέρας (12-10-2020) της Α,B, Γ1, Γ2 Ανδρών (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});  

Read More
Α΄Ανδρών 2ος όμιλος | Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Α΄Ανδρών 2ος όμιλος | Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

.content .main-block{width:100%;}.content .sidebar-block{width:100%;} (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Α΄Ανδρών 1ος όμιλος | Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Α΄Ανδρών 1ος όμιλος | Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

.content .main-block{width:100%;}.content .sidebar-block{width:100%;} (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Αγώνας ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ-ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. για το πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ την ΔΕΥΤΕΡΑ (19/10/2020) Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί🏀⛹⛹

Αγώνας ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ-ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. για το πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ την ΔΕΥΤΕΡΑ (19/10/2020) Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί🏀⛹⛹

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται την ΔΕΥΤΕΡΑ (19/10/2020) & ώρα 16:15 οι παρακάτω αθλητές γεννημένοι το 2006  για τον αγώνα ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ-ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩNΗΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ Ε.ΚΑ.Σ.Θ.  ή ΤΟΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΤΟΥ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Κυριακής (18/10/2020) της  Γ1, Γ2 Ανδρών, Παίδων (Συνεχής ενημέρωση)

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Κυριακής (18/10/2020) της Γ1, Γ2 Ανδρών, Παίδων (Συνεχής ενημέρωση)

Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ» (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων του Σαββάτου (17/10/2020), Γ2, Εφήβων, Κορασίδων

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων του Σαββάτου (17/10/2020), Γ2, Εφήβων, Κορασίδων

«Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ» (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Παρασκευής (16/10/2020) της  Β,Γ1, Γ2 Ανδρών

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Παρασκευής (16/10/2020) της Β,Γ1, Γ2 Ανδρών

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Β΄Ανδρών 1ος όμιλος | Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Β΄Ανδρών 1ος όμιλος | Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

.content .main-block{width:100%;}.content .sidebar-block{width:100%;} (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Β΄Ανδρών 2ος όμιλος | Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Β΄Ανδρών 2ος όμιλος | Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

.content .main-block{width:100%;}.content .sidebar-block{width:100%;} (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Β΄Ανδρών 3ος όμιλος | Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Β΄Ανδρών 3ος όμιλος | Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

.content .main-block{width:100%;}.content .sidebar-block{width:100%;} (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής-Δευτέρας-Τρίτης-Τετάρτη (18-19-20-21/10/2020)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής-Δευτέρας-Τρίτης-Τετάρτη (18-19-20-21/10/2020)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (17/10/2020)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (17/10/2020)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Τουρνουά Διαμερισμάτων 2007  «Άρης Γραμμενίδης»  το Σάββατο (17-10-20) . Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί. 🏀⛹

Τουρνουά Διαμερισμάτων 2007 «Άρης Γραμμενίδης» το Σάββατο (17-10-20) . Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί. 🏀⛹

Το Σάββατο 10 Οκτωβρίου 2020 στο γήπεδο Μικρας Β΄ θα γίνει  η 1η αγωνιστική του Τουρνουά Διαμερισμάτων «Άρης Γραμμενίδης» της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.  με αθλητές γεννημένους το 2007. Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται οι παρακάτω αθλητές γεννημένοι το 2007

Read More
Προπόνηση αθλητριών την Κυριακή 18/10/2020 Ποιες αθλήτριες έχουν κληθεί

Προπόνηση αθλητριών την Κυριακή 18/10/2020 Ποιες αθλήτριες έχουν κληθεί

  Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται την Κυριακή 18/10/2020 και ώρα 08:30 οι παρακάτω αθλήτριες για προπόνηση στο γήπεδο Μίκρας Β. Οι προπονήσεις διεξάγονται κεκλισμένων των θυρών. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ ΓΙΑΜΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΑΡΟΥΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΖΛΑΤΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΓΙΟΓΛΟΥ

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Παρασκευής (16/10/2020). Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Το πρόγραμμα αγώνων της Παρασκευής (16/10/2020). Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Το πρόγραμμα αγώνων της Παρασκευής. Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
A’ Γυναικών | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Αγωνιστικές

A’ Γυναικών | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Αγωνιστικές

 Γυναικών ΕΚΑΣΘ | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ 14/10/20 21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 43-44 14/10/20 21:30 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ 44-43 14/10/20 21:15 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 53-25 14/10/20 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 38-33 14/10/20 21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΧΑΝΘ 49-41 14/10/20 21:30 ----------- ΝΕΑ-ΑΕΦ-ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚ-Ε.Ο.Σ. 0-0 (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Τετάρτης (14-10-2020) της Α΄Γυναικών  και ΝΕΩΝ

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Τετάρτης (14-10-2020) της Α΄Γυναικών και ΝΕΩΝ

«Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ» (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Γ1 Ανδρών 4ος όμιλος | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Γ1 Ανδρών 4ος όμιλος | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

10/10/20 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 52-59 00:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ 59-46 11/10/20 19:15 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. 84-69 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ 11/10/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α 56-48 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 11/10/20 16:00 ----------- ΑΕ ΦΟΙΝΙΚΑ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. 0-0 (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Γ1 Ανδρών 3ος όμιλος | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Γ1 Ανδρών 3ος όμιλος | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

 13/10/20 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ-ΠΕΡΑ ΑΣ 0-0 09/10/20 21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ 62-72 12/10/20 21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΕΟΝΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 70-54 09/10/20 21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ 57-68 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ 10/10/20 20:00 Β.Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. 79-60 (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Γ1 Ανδρών 2ος όμιλος | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Γ1 Ανδρών 2ος όμιλος | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ.-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. 66-61 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ 64-66 ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. 79-45 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-Ε.Α.Α.Θ. 59-52 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ-ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ 71-83 (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Γ1 Ανδρών 1ος όμιλος | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Γ1 Ανδρών 1ος όμιλος | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Γ1 Ανδρών 1ος όμιλος | Αποτελέσματα – Βαθμολογία – Αγωνιστικές (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Νεανίδων | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Νεανίδων | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Νεανίδων | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Τρίτης (13/10/2020) Γ1,ΝΕΩΝ, ΝΕΑΝΙΔΩΝ, ΠΑΙΔΩΝ

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Τρίτης (13/10/2020) Γ1,ΝΕΩΝ, ΝΕΑΝΙΔΩΝ, ΠΑΙΔΩΝ

«Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ» /iframe> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Πέμπτης (15/10/2020). Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Το πρόγραμμα αγώνων της Πέμπτης (15/10/2020). Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

 Το πρόγραμμα αγώνων της Πέμπτης (15/10/2020). Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Δευτέρας (12-10-2020) της Α,B και  Γ1 ΑΝΔΡΩΝ

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Δευτέρας (12-10-2020) της Α,B και Γ1 ΑΝΔΡΩΝ

«Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ» Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Δευτέρας (12-10-2020) της Α,B, Γ1, Γ2 Ανδρών (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Α΄Ανδρών 2ος όμιλος | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Α΄Ανδρών 2ος όμιλος | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

.content .main-block{width:100%;}.content .sidebar-block{width:100%;} (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Α΄Ανδρών 1ος όμιλος | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Α΄Ανδρών 1ος όμιλος | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

.content .main-block{width:100%;}.content .sidebar-block{width:100%;} (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Αγώνας ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ.-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ για το πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ την ΔΕΥΤΕΡΑ (12/10/2020) Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί🏀⛹⛹

Αγώνας ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ.-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ για το πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ την ΔΕΥΤΕΡΑ (12/10/2020) Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί🏀⛹⛹

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται την ΔΕΥΤΕΡΑ (12/10/2020) & ώρα 16:15 οι παρακάτω αθλητές γεννημένοι το 2006  για τον αγώνα ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ.-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ. ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩNΗΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ Ε.ΚΑ.Σ.Θ.  ή ΤΟΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΤΟΥ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ κ.

Read More
Προπόνηση γεννημένων 2007 την Τρίτη 13/10/2020. Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Προπόνηση γεννημένων 2007 την Τρίτη 13/10/2020. Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται την Τρίτη 13/10/2020 και ώρα 16:00 τα  σωματεία να στείλουν τους παρακάτω αθλητές για προπόνηση στο γήπεδο της Μικρας Β. Για περισσότερες πληροφορίες – κωλύματα – αθλητές μπορούν να  επικοινωνήσουν με την

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Κυριακής (11/10/2020) της  Γ1, Γ2 Ανδρών, Παίδων (Συνεχής ενημέρωση)

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Κυριακής (11/10/2020) της Γ1, Γ2 Ανδρών, Παίδων (Συνεχής ενημέρωση)

Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ»  (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων του Σαββάτου (10/10/2020), Γ1, Γ2, Εφήβων, Κορασίδων, (Συνεχής ενημέρωση)

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων του Σαββάτου (10/10/2020), Γ1, Γ2, Εφήβων, Κορασίδων, (Συνεχής ενημέρωση)

«Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ»  Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων του Σαββάτου  (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Παρασκευής (09/10/2020) της  Β,Γ1, Γ2 Ανδρών

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Παρασκευής (09/10/2020) της Β,Γ1, Γ2 Ανδρών

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Παρασκευής (09-10-2020) της Β,Γ1, Γ2 Ανδρών (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Β΄Ανδρών 3ος όμιλος | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Β΄Ανδρών 3ος όμιλος | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

.content .main-block{width:100%;}.content .sidebar-block{width:100%;}

Read More
Β΄Ανδρών 2ος όμιλος | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Β΄Ανδρών 2ος όμιλος | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

.content .main-block{width:100%;}.content .sidebar-block{width:100%;}

Read More
Β΄Ανδρών 1ος όμιλος | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Β΄Ανδρών 1ος όμιλος | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

.content .main-block{width:100%;}.content .sidebar-block{width:100%;}

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής-Δευτέρας-Τρίτης-Τετάρτη (11-12-13-14/10/2020)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής-Δευτέρας-Τρίτης-Τετάρτη (11-12-13-14/10/2020)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

 (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More