Posts From dimitris2 stefanidis

Το πρόγραμμα αγώνων της Τρίτης-Τετάρτη (03-04/03/2020)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Το πρόγραμμα αγώνων της Τρίτης-Τετάρτη (03-04/03/2020)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Για πλήρη προβολή του προγράμματος ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ: Το πρόγραμμα αγώνων της Τρίτης (03/03/2020)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί Το πρόγραμμα αγώνων της Τετάρτης (04/03/2020)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί  

Read More
Το πλήρες πρόγραμμα Τουρνουά Παμπαίδων| Όμιλοι 1ος-2ος-3ος-4ος-5ος-6ος-7ος-8ος-9ος ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ)

Το πλήρες πρόγραμμα Τουρνουά Παμπαίδων| Όμιλοι 1ος-2ος-3ος-4ος-5ος-6ος-7ος-8ος-9ος ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ)

Από την Επιτροπή Πρωταθλημάτων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. γνωστοποιείται ότι αναρτήθηκε  στη σελίδα της Ένωσης (www.ekasth.gr / ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) το πρόγραμμα ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  της αγωνιστικής  περιόδου 2019-2020. Ακολουθεί υπό μορφή εγγράφου pdf 1ος ΌΜΙΛΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  για την αγωνιστική περίοδο 2019-2020Για να κατεβάσεις το πρόγραμμα

Read More
Το πλήρες πρόγραμμα Τουρνουά ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ| Όμιλοι 1ος-2ος-3ος ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ)

Το πλήρες πρόγραμμα Τουρνουά ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ| Όμιλοι 1ος-2ος-3ος ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ)

Από την Επιτροπή Πρωταθλημάτων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. γνωστοποιείται ότι αναρτήθηκε  στη σελίδα της Ένωσης (www.ekasth.gr / ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) το πρόγραμμα ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  της αγωνιστικής  περιόδου 2019-2020. Ακολουθεί υπό μορφή εγγράφου pdf 1ος ΌΜΙΛΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  για την αγωνιστική περίοδο 2019-2020Για να κατεβάσεις

Read More
Το πλήρες πρόγραμμα Τουρνουά ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ| Όμιλοι 1ος-2ος-3ος-4ος-5ος-6ος-7ος-8ος-9ος-10ος ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ)

Το πλήρες πρόγραμμα Τουρνουά ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ| Όμιλοι 1ος-2ος-3ος-4ος-5ος-6ος-7ος-8ος-9ος-10ος ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ)

Από την Επιτροπή Πρωταθλημάτων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. γνωστοποιείται ότι αναρτήθηκε  στη σελίδα της Ένωσης (www.ekasth.gr / ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) το πρόγραμμα ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ  της αγωνιστικής  περιόδου 2019-2020. Ακολουθεί υπό μορφή εγγράφου pdf 1ος ΌΜΙΛΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ  για την αγωνιστική περίοδο 2019-2020Για

Read More
Το πλήρες πρόγραμμα Τουρνουά ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ| Όμιλοι 1ος-2ος-3ος ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ)

Το πλήρες πρόγραμμα Τουρνουά ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ| Όμιλοι 1ος-2ος-3ος ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ)

Από την Επιτροπή Πρωταθλημάτων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. γνωστοποιείται ότι αναρτήθηκε  στη σελίδα της Ένωσης (www.ekasth.gr / ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) το πρόγραμμα ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ  της αγωνιστικής  περιόδου 2019-2020. Ακολουθεί υπό μορφή εγγράφου pdf 1ος ΌΜΙΛΟΣ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ  για την αγωνιστική περίοδο 2019-2020Για

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (29/02/2020)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (29/02/2020)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου σε πλήρη ανάπτυξη οθόνης με κλικ εδώ

Read More
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ:   Οι ομάδες που θα καταλάβουν τις θέσεις 1-4 του ομίλου της προκριματικής φάσης θα αγωνιστούν μεταξύ τους στις τρείς (3) νίκες, λαμβανομένων υπόψη των αποτελεσμάτων της προκριματικής φάσης ως εξής:   Α1 : ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~

Read More
A’ Γυναικών | Αποτελέσματα 20ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

A’ Γυναικών | Αποτελέσματα 20ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Γυναικών ΕΚΑΣΘ | Αποτελέσματα 16ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική .content .main-block{width:100%;}.content .sidebar-block{width:100%;}

Read More
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ  ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ – ΚΡΙΤΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ 2020

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ – ΚΡΙΤΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ 2020

Από την Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης ανακοινώνεται ότι τα μαθήματα της Σχολής Βοηθών Διαιτητών – Κριτών θα διεξαχθούν την Τετάρτη 4, την Παρασκευή 6 και την Τετάρτη 11 Μαρτίου 2020, και από ώρα 18:00 μέχρι 21:00,

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Τετάρτης (26-02-2020) της, Α΄Γυναικών ΝΕΩΝ,

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Τετάρτης (26-02-2020) της, Α΄Γυναικών ΝΕΩΝ,

«Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ» 

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Παρασκευής (28/02/2020). Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Το πρόγραμμα αγώνων της Παρασκευής (28/02/2020). Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Το πρόγραμμα αγώνων της Παρασκευής. Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Τρίτης (25/02/2020)Γ2,ΝΕΩΝ,ΕΦΗΒΩΝ, ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Τρίτης (25/02/2020)Γ2,ΝΕΩΝ,ΕΦΗΒΩΝ, ΝΕΑΝΙΔΩΝ

«Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ» 

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Δευτέρας (24-02-2020) της Α,B, Γ1,

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Δευτέρας (24-02-2020) της Α,B, Γ1,

«Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ»  Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Δευτέρας (24-02-2020) της Α,B, Γ1, Γ2 Ανδρών

Read More
Α Ανδρών | Αποτελέσματα 19ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Α Ανδρών | Αποτελέσματα 19ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Α Ανδρών | Αποτελέσματα 18ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική .content .main-block{width:100%;}.content .sidebar-block{width:100%;}

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Κυριακής (09/02/2020) της  Γ1, Γ2 Ανδρών, Παίδων (Συνεχής ενημέρωση)

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Κυριακής (09/02/2020) της Γ1, Γ2 Ανδρών, Παίδων (Συνεχής ενημέρωση)

Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ» 

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων του Σαββάτου (22/02/2020), Γ1, Γ2, Εφήβων, Κορασίδων, Παμπαίδων (Συνεχής ενημέρωση)

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων του Σαββάτου (22/02/2020), Γ1, Γ2, Εφήβων, Κορασίδων, Παμπαίδων (Συνεχής ενημέρωση)

«Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ»  Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων του Σαββάτου

Read More
Β΄Ανδρών 1ος όμιλος | Αποτελέσματα 19ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Β΄Ανδρών 1ος όμιλος | Αποτελέσματα 19ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Β΄Ανδρών 1ος όμιλος | Αποτελέσματα 19ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική .content .main-block{width:100%;}.content .sidebar-block{width:100%;}

Read More
Β΄Ανδρών 2ος όμιλος | Αποτελέσματα 19ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Β΄Ανδρών 2ος όμιλος | Αποτελέσματα 19ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Β΄Ανδρών 2ος όμιλος | Αποτελέσματα 19ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική .content .main-block{width:100%;}.content .sidebar-block{width:100%;}

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Παρασκευής (21/02/2020) της  Β,Γ1, Γ2 Ανδρών

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Παρασκευής (21/02/2020) της Β,Γ1, Γ2 Ανδρών

 Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Παρασκευής (14/02/2020) της Β,Γ1, Γ2 Ανδρών

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής-Δευτέρας-Τρίτης-Τετάρτη (23-24-25-26/02/2020)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής-Δευτέρας-Τρίτης-Τετάρτη (23-24-25-26/02/2020)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

   Για πλήρη προβολή του προγράμματος ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ: Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής (16/02/2020)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί Το πρόγραμμα αγώνων της Δευτέρας (17/02/2020)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί Το πρόγραμμα αγώνων της Τρίτης (18/01/2020)📆 Διαιτητές

Read More