Live Dealer Casinos https://spielautomat-casinos.at/live-spiele/ gibt es einige, doch nur bei uns finden Sie das Online Casino der Extra-Klasse sowohl für PC und Mac als auch für Ihr Mobilgerät. In Schmitts Casino können Sie nämlich auch mit Ihrem Smartphone und Tablet jederzeit im Live Dealer Online Casino spielen und gewinnen. Sie können sich dabei jederzeit mit unseren freundlichen Dealern und Dealerinnen im Live Chat unterhalten. Ob Sie nun Fragen zum Spielgeschehen haben oder einfach etwas Small Talk betreiben wollen, unsere Croupiers stehen Ihnen jederzeit für ein kleines Gespräch während des Spielens zur Verfügung.

Τελευταία Νέα

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Πέμπτη 27.02.2020)

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Πέμπτη 27.02.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.   Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της Πέμπτης σε πλήρη ανάπτυξη οθόνης με κλικ εδώ

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Τετάρτης (26-02-2020) της, Α΄Γυναικών ΝΕΩΝ,

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Τετάρτης (26-02-2020) της, Α΄Γυναικών ΝΕΩΝ,

«Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ» 

Read More
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ  ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ – ΚΡΙΤΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ 2020

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ – ΚΡΙΤΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ 2020

Από την Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης ανακοινώνεται ότι τα μαθήματα της Σχολής Βοηθών Διαιτητών – Κριτών θα διεξαχθούν την Τετάρτη 4, την Παρασκευή 6 και την

Read More
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ:   Οι ομάδες που θα καταλάβουν τις θέσεις 1-4 του ομίλου της προκριματικής φάσης θα αγωνιστούν μεταξύ τους στις τρείς (3) νίκες, λαμβανομένων υπόψη των

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Τετάρτη 26.02.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Τετάρτη 26.02.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΤΕΤΑΡΤΗ 26 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020 Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ : 21:30 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ Ε.Ο.Σ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Α., Μπέλλου Μ., Κουκουτζέλης 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ Γραμματεία: Χατζέλης, Ηλιάσκος, Σακάρογλου 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΦΩΚΑ Γραμματεία: Δαγδηλέλη,

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Παρασκευής (28/02/2020). Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Το πρόγραμμα αγώνων της Παρασκευής (28/02/2020). Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Το πρόγραμμα αγώνων της Παρασκευής. Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Read More
ΕΟΚ | Παγκορασίδων: Προπόνηση για το κλιμάκιο Βορρά (12.02.20) Ποιες αθλήτριες έχουν κληθεί

ΕΟΚ | Παγκορασίδων: Προπόνηση για το κλιμάκιο Βορρά (12.02.20) Ποιες αθλήτριες έχουν κληθεί

Παρακαλούνται οι παρακάτω αθλήτριες να βρίσκονται την Τετάρτη 26/02 και ώρα 16.30 στο κλειστό γυμναστήριο Μίκρας 2 για προπόνηση του κλιμακίου παγκορασίδων (2005-2006) Βορρά: Αγγελακίδου Δήμητρα

Read More
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ – AE ΕΛΠΙΔΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 82-65 . Δείτε το video με στιγμιότυπα από τον αγώνα της Α ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΘ (17η αγ)

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ – AE ΕΛΠΙΔΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 82-65 . Δείτε το video με στιγμιότυπα από τον αγώνα της Α ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΘ (17η αγ)

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ - AE ΕΛΠΙΔΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 82-65 . Δείτε το video με στιγμιότυπα από τον αγώνα της Α ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΘ youtube channel : stavroupoli basketball Δεκάλεπτα: 23-18, 36-29,

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Τρίτη 25.02.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Τρίτη 25.02.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΤΡΙΤΗ 25 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020 Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : 21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π. Γραμματεία: Τσιρακίδου, Μπουρνάς, Μπέλλου Β Β-Α φάση ΝΕΩΝ : 21:45 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ Γραμματεία: Λάσπα, Καπνοπούλου 21:30 ΦΙΛΥΡΟΥ ΠΥΛΑΙΑΣ

Read More
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ – ΒΑΟ | A ΑΝΔΡΩΝ (19η αγ) Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ (Δευτέρα 17.02.2020 21:00)

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ – ΒΑΟ | A ΑΝΔΡΩΝ (19η αγ) Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ (Δευτέρα 17.02.2020 21:00)

 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ - ΒΑΟ | A ΑΝΔΡΩΝ (19η αγ) Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ (Δευτέρα 17.02.2020 21:00) Μείνετε συντονισμένοι στην ιστοσελίδα της ΕΚΑΣΘ, συντονιστείτε με

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Δευτέρα 24.02.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Δευτέρα 24.02.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΔΕΥΤΕΡΑ 24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020 Α' κατ. ΑΝΔΡΩΝ : 21:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΛΟΡΤΟΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Κωστοπούλου, Προεστού, Τασιώνα Γυμνασίαρχος: ΒΑΦΕΙΔΗΣ 21:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΓΡΑΙΚΟΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ Γραμματεία: Κράντα,

Read More
ΕΟΚ | Εθνική Ανδρών: Ο Γιάννης Ελευθεριάδης αναλύει το παιχνίδι της Βοσνίας Ερζεγοβίνης

ΕΟΚ | Εθνική Ανδρών: Ο Γιάννης Ελευθεριάδης αναλύει το παιχνίδι της Βοσνίας Ερζεγοβίνης

Η Εθνική Ανδρών δίνει απόψε (24/2, 21.00) τον δεύτερο αγώνα της για τα προκριματικά του Ευρωμπάσκετ 2021 στην Τούζλα με την Βοσνία Ερζεγοβίνη και ο

Read More
ΕΟΚ | Εθνική Παίδων: Οι φιλικοί αγώνες στη Βουλγαρία

ΕΟΚ | Εθνική Παίδων: Οι φιλικοί αγώνες στη Βουλγαρία

Η Εθνική Παίδων αντιμετώπισε την Εθνική Εφήβων U17 της Βουλγαρίας σε δύο φιλικούς αγώνες γνωρίζοντας και στους δύο την ήττα. 22/2, Βουλγαρία U17-Ελλάδα U16 69-46 Διαιτητές: Ιβανόφ,

Read More
ΕΟΚ | Γ’ Εθνική: Αποτελέσματα – βαθμολογίες (17η αγωνιστική)

ΕΟΚ | Γ’ Εθνική: Αποτελέσματα – βαθμολογίες (17η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και τα φύλλα αγώνα των ομίλων της Γ΄ Εθνικής έχουν ως εξής:   1ος Όμιλος Αποτελέσματα ΓΣ Κορωπίου - ΚΑΟ Κορίνθου 77-86 ΑΟ Ερμιόνης - ΑΕ Ν.

Read More
ΕΟΚ | Β’ Εθνική Ανδρών (19η αγωνιστική): Αποτελέσματα, αγώνες, βαθμολογίες (23.02.2020)

ΕΟΚ | Β’ Εθνική Ανδρών (19η αγωνιστική): Αποτελέσματα, αγώνες, βαθμολογίες (23.02.2020)

1ος Όμιλος Το Μαρούσι που πέρασε με νίκη και από την Μάνδρα και ο Πανερυθραϊκός που νίκησε στην έδρα του τον Πρωτέα Βούλας, διατηρούν το καθαρό

Read More
ΕΟΚ | Α2 Γυναικών: 18η Αγωνιστική – Αποτελέσματα (23.02.2020) – Βαθμολογία

ΕΟΚ | Α2 Γυναικών: 18η Αγωνιστική – Αποτελέσματα (23.02.2020) – Βαθμολογία

Το πρωτάθλημα της Α2 Γυναικών συνεχίστηκε σήμερα με τη διεξαγωγή της 18ης Αγωνιστικής: 1ος Όμιλος – Αποτελέσματα ΑΟ Άργους «Οι Δαναοί»-Αιγέας Χίου 46-59 Εύνικος-Πρωτέας Βούλας 63-69 Αθηναϊκός-Πανιώνιος 88-61 Φοίνικας Πειραιά-ΕΦΑΟ Ζωγράφου 31-61 Αγ.

Read More
ΕΟΚ | Α1 Γυναικών: 18η Αγωνιστική – Αποτελέσματα (23.02.20) – Βαθμολογία

ΕΟΚ | Α1 Γυναικών: 18η Αγωνιστική – Αποτελέσματα (23.02.20) – Βαθμολογία

Για την 18η Αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α1 Γυναικών σημειώθηκαν τα αποτελέσματα: ΟΑ Χανίων-Εσπερίδες Καλλιθέας 87-57 ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα 78-65 Σπόρτιγκ-Νίκη Λευκάδας 77-79 Παναθηναϊκός-Κρόνος Αγ. Δημητρίου 64-51 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-ΚΑΟ Μελισσίων 67-40 Ελευθερία Μοσχάτου-Ολυμπιακός 58-80 (22/02) Αναλυτικά τα παιχνίδια ΟΑ Χανίων-Εσπερίδες Καλλιθέας

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Κυριακή 23.02.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Κυριακή 23.02.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.

Read More
EOK | Α2 Ανδρών: Αποτελέσματα 19ης αγων. (22.02.2020) – Βαθμολογία

EOK | Α2 Ανδρών: Αποτελέσματα 19ης αγων. (22.02.2020) – Βαθμολογία

Σε αγώνες για την 19η αγωνιστική της Α2 Ανδρών σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα: Ανατόλια-Δάφνη Δαφνίου 83-76 Καρδίτσα-Τρίτων 73-76 Αγρίνιο-Χαρίλαος Τρικούπης 80-85 Διαγόρας Δρυοπιδέων-Φίλιππος Βέροιας 86-69 Ολυμπιακός-Οίαξ Ναυπλίου 73-67 Ελευθερούπολη-Αμύντας 76-57 Παγκράτι-Ψυχικό 76-59 Κόροιβος

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Σαββάτο 22.02.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Σαββάτο 22.02.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020 Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : 17:15 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ ~ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΜΠΑΔΗΣ Γραμματεία: Παραδείση, Μπέλλου Β., Τσιρακίδου 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΜΑΓΗ ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ Γραμματεία: Ανανιαδου., Καπνοπούλου, Μαρβάκη Σ. 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ

Read More
3ο ημίχρονο : ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ και ΝΙΚΟΣ ΜΗΤΡΙΤΖΙΚΗΣ στην κάμερα της ΕΚΑΣΘ μετά τον αγώνα ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ – ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 76-86 | Β ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜ (19η αγ)

3ο ημίχρονο : ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ και ΝΙΚΟΣ ΜΗΤΡΙΤΖΙΚΗΣ στην κάμερα της ΕΚΑΣΘ μετά τον αγώνα ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ – ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 76-86 | Β ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜ (19η αγ)

3ο ημίχρονο : ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ και ΝΙΚΟΣ ΜΗΤΡΙΤΖΙΚΗΣ στην κάμερα της ΕΚΑΣΘ μετά τον αγώνα ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ - ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 76-86 | Β ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜ

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Τρίτης (25/02/2020)Γ2,ΝΕΩΝ,ΕΦΗΒΩΝ, ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Τρίτης (25/02/2020)Γ2,ΝΕΩΝ,ΕΦΗΒΩΝ, ΝΕΑΝΙΔΩΝ

«Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ» 

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Δευτέρας (24-02-2020) της Α,B, Γ1,

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Δευτέρας (24-02-2020) της Α,B, Γ1,

«Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ»  Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Δευτέρας (24-02-2020) της Α,B, Γ1, Γ2

Read More
Α Ανδρών | Αποτελέσματα 19ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Α Ανδρών | Αποτελέσματα 19ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Α Ανδρών | Αποτελέσματα 18ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική .content .main-block{width:100%;}.content .sidebar-block{width:100%;}

Read More
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ –  ΚΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ | Β ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜ (19η αγ) Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ (Παρασκευή 21.02.2020 21:30)

ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ | Β ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜ (19η αγ) Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ (Παρασκευή 21.02.2020 21:30)

ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ | Β ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜ (19η αγ) Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ (Παρασκευή 21.02.2020 21:30) Μείνετε συντονισμένοι στην ιστοσελίδα της

Read More
ΕΟΚ | Διάδοση της καλαθοσφαίρισης στην Πρωτοβάθμια και Δευτεροβάθμια εκπαίδευση

ΕΟΚ | Διάδοση της καλαθοσφαίρισης στην Πρωτοβάθμια και Δευτεροβάθμια εκπαίδευση

Από τον Οκτώβριο 2018 μέχρι σήμερα η ομοσπονδία καλαθοσφαίρισης με την άδεια του Υπουργείου Παιδείας παρουσιάζει στα σχολεία ένα διαδραστικό πρόγραμμα με τίτλο « Διάδοση

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Παρασκευή 21.02.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Παρασκευή 21.02.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020 Β΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : 21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β Γραμματεία: Χουϊδης, Γιουβαλίδου, Σαμαρά 21:45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ Γραμματεία: Ακριτίδου, Κωτσόβολος, Ακριτίδης 20:00 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ,

Read More
ΕΟΚ | Εθνική Παμπαίδων: Προπόνηση για το κλιμάκιο Βορρά (25.02.20) Ποιοι αθλητές ( γ2005 & γ2006 ) έχουν κληθεί

ΕΟΚ | Εθνική Παμπαίδων: Προπόνηση για το κλιμάκιο Βορρά (25.02.20) Ποιοι αθλητές ( γ2005 & γ2006 ) έχουν κληθεί

Την Τρίτη 25 Φεβρουαρίου και ώρα 16:30, στο γήπεδο της Μίκρας Β’, θα πραγματοποιηθεί η προπόνηση των παρακάτω αθλητών για το κλιμάκιο Βορρά της Εθνικής

Read More
ΕΟΚ | Εθνική Ανδρών: Σκουρτόπουλος: «Πάντα σημαντικό το πρώτο παιχνίδι»

ΕΟΚ | Εθνική Ανδρών: Σκουρτόπουλος: «Πάντα σημαντικό το πρώτο παιχνίδι»

Η αρχή είναι το ήμισυ του παντός για την Εθνική Ανδρών, που θέλει να αρχίσει νικηφόρα την προσπάθεια πρόκρισης στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα 2021 υποδεχόμενη την

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Πέμπτη 20.02.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Πέμπτη 20.02.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΠΕΜΠΤΗ 20 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020 Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ : 18:15 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ. Γραμματεία: Σκαλιστής, Τσολακίδης

Read More

Ακολουθήστε μας

#ΕΚΑΣΘ
 
 
 
Βαθμολογικοί πίνακες της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. 2019-20