Το πρόγραμμα αγώνων 3ου ομίλου ΠΑΙΔΩΝ Β’ (ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ) της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2022-2023)

Το πρόγραμμα αγώνων 3ου ομίλου ΠΑΙΔΩΝ Β’ (ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ)  της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2022-2023)

Το πρόγραμμα αγώνων 3ου ομίλου ΠΑΙΔΩΝ Β’ (ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ) της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2022-2023)

Το πρόγραμμα αγώνων 3ου ομίλου ΠΑΙΔΩΝ Β’ (ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ) της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2022-2023)

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων 2ου ομίλου ΠΑΙΔΩΝ Β’ (ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ)  της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2022-2023)

Το πρόγραμμα αγώνων 2ου ομίλου ΠΑΙΔΩΝ Β’ (ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ) της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2022-2023)

Το πρόγραμμα αγώνων 2ου ομίλου ΠΑΙΔΩΝ Β’ (ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ) της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2022-2023)

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων 1ου ομίλου ΠΑΙΔΩΝ Β’ (ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ)  της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2022-2023)

Το πρόγραμμα αγώνων 1ου ομίλου ΠΑΙΔΩΝ Β’ (ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ) της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2022-2023)

Read More
ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΠΑΙΔΩΝ Β’ (ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ) Αγωνιστικής περιόδου  2022/2023

ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΠΑΙΔΩΝ Β’ (ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ) Αγωνιστικής περιόδου 2022/2023

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Πέμπτης (01.12.2022)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Το πρόγραμμα αγώνων της Πέμπτης (01.12.2022)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής-Δευτέρας-Τρίτης (27/28/29-11-2022)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής-Δευτέρας-Τρίτης (27/28/29-11-2022)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

       

Read More
Εφήβων | Αποτελέσματα 9ης αγωνιστικής όλων των ομίλων – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Εφήβων | Αποτελέσματα 9ης αγωνιστικής όλων των ομίλων – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

<<Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ>> Εφήβων 1ος όμιλος: Για πλήρη προβολή των αποτελεσμάτων-βαθμολογία-επόμενη αγωνιστική ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ:  Εφήβων 1ος όμιλος Αποτελέσματα Βαθμολογία Επόμενη αγωνιστική Εφήβων 2ος όμιλος: Για πλήρη προβολή των αποτελεσμάτων-βαθμολογία-επόμενη αγωνιστική ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ:  Εφήβων

Read More
Παίδων | Αποτελέσματα 9ης αγωνιστικής όλων των ομίλων – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Παίδων | Αποτελέσματα 9ης αγωνιστικής όλων των ομίλων – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

<<Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ>> Παίδων 1ος Όμιλος Για πλήρη προβολή των αποτελεσμάτων-βαθμολογία-επόμενη αγωνιστική ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ:  Παίδων 1ος όμιλος Αποτελέσματα Βαθμολογία Επόμενη αγωνιστική Παίδων 2ος Όμιλος Για πλήρη προβολή των αποτελεσμάτων-βαθμολογία-επόμενη αγωνιστική ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ:  Παίδων

Read More
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ | Αποτελέσματα 9ης αγωνιστικής όλων των ομίλων – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ | Αποτελέσματα 9ης αγωνιστικής όλων των ομίλων – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

<<Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ>> Κορασίδων  1ος όμιλος Για πλήρη προβολή των αποτελεσμάτων-βαθμολογία-επόμενη αγωνιστική ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ:  Κορασίδων 1ος όμιλος Αποτελέσματα Βαθμολογία Επόμενη αγωνιστική Κορασίδων  2ος όμιλος Για πλήρη προβολή των αποτελεσμάτων-βαθμολογία-επόμενη αγωνιστική ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ:  Κορασίδων

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Δευτέρας (28.11.2022) της Α, Γ1, Γ2 ΑΝΔΡΩΝ

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Δευτέρας (28.11.2022) της Α, Γ1, Γ2 ΑΝΔΡΩΝ

«Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ» 

Read More
Α΄Ανδρών | Αποτελέσματα 9ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Α΄Ανδρών | Αποτελέσματα 9ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική



Read More
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΟ  – ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ | Α ΑΝΔΡΩΝ, 9η αγ 🔴 Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ την Δευτέρα 28 Νοε 2022 2100 από την Νάπολη

ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΟ – ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ | Α ΑΝΔΡΩΝ, 9η αγ 🔴 Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ την Δευτέρα 28 Νοε 2022 2100 από την Νάπολη

ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. - ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ | Α ΑΝΔΡΩΝ, 9η αγ 🔴 Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ την Δευτέρα 28 Noe 2022 2100 από την Νάπολη

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Τετάρτης (30/11/2022)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Το πρόγραμμα αγώνων της Τετάρτης (30/11/2022)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Read More
ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ Κ.Σ. 🔴 Α ΑΝΔΡΩΝ,  8η αγ Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ την Δευτέρα 21 Νοε 2022 2100 από το ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ Α.Μ.Θ.

ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ Κ.Σ. 🔴 Α ΑΝΔΡΩΝ, 8η αγ Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ την Δευτέρα 21 Νοε 2022 2100 από το ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ Α.Μ.Θ.

ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ Κ.Σ. 🔴 Α ΑΝΔΡΩΝ, 8η αγ Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ την Δευτέρα 21 Νοε 2022 2100 από το ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ Α.Μ.Θ. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ Γραμματεία: Πισκιούλης,Διμπιτούζης Α.,Μπουρνάς

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Κυριακής (27.11.2022) της Γ1,Γ2 Ανδρών, Παίδων (Συνεχής ενημέρωση)

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Κυριακής (27.11.2022) της Γ1,Γ2 Ανδρών, Παίδων (Συνεχής ενημέρωση)

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων του Σαββάτου (26/11/2022) Εφήβων, Κορασίδων(Συνεχής ενημέρωση)

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων του Σαββάτου (26/11/2022) Εφήβων, Κορασίδων(Συνεχής ενημέρωση)

*** Τα αποτελέσματα ενημερώνονται μέσω της διαδικασίας αποστολής SMS από τον υπεύθυνο κάθε αγώνα και στη συνέχεια προβάλλονται στο συγκεντρωτικό πίνακα αποτελεσμάτων ημέρας.

Read More
RS ΒΟΡΡΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | THES MAND | LEG02, U18 RISING STARS ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ TOURNAMENT 2022-23 🔴 Live Streaming μετάδοση (20.11.2022, 11:00 )

RS ΒΟΡΡΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | THES MAND | LEG02, U18 RISING STARS ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ TOURNAMENT 2022-23 🔴 Live Streaming μετάδοση (20.11.2022, 11:00 )

🏀 Για την δεύτερη αγωνιστική του U18 RISING STARS ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ TOURNAMENT 2022-23, η ομάδα των RS BORRA αντιμετωπίζει την Κυριακή 20.11.2022 και ώρα 11:00 στην Θεσσαλονίκη (ΚΓ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΩΝ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ) την ομάδα του

Read More
ΔΕΚΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | THES MAND | LEG02, U18 RISING STARS ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ TOURNAMENT 2022-23 🔴 Live Streaming μετάδοση (20.11.2022, 13:00 )

ΔΕΚΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | THES MAND | LEG02, U18 RISING STARS ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ TOURNAMENT 2022-23 🔴 Live Streaming μετάδοση (20.11.2022, 13:00 )

🏀 Για την δεύτερη αγωνιστική του U18 RISING STARS ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ TOURNAMENT 2022-23, η ομάδα ΔΕΚΑ αντιμετωπίζει την Κυριακή 20.11.2022 και ώρα 13:00 στην Θεσσαλονίκη (ΚΓ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΩΝ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ) την ομάδα του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ.

Read More
ΑΕΚ – ΑΡΗΣ  | THES ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | LEG02, U18 RISING STARS ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ TOURNAMENT 2022-23 🔴 Live Streaming μετάδοση (20.11.2022, 13:30 )

ΑΕΚ – ΑΡΗΣ | THES ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | LEG02, U18 RISING STARS ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ TOURNAMENT 2022-23 🔴 Live Streaming μετάδοση (20.11.2022, 13:30 )

 🏀 Για την δεύτερη αγωνιστική του U18 RISING STARS ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ TOURNAMENT 2022-23, η ομάδα της ΑΕΚ αντιμετωπίζει την Κυριακή 20.11.2022 και ώρα 13:30 στην Θεσσαλονίκη (ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ) την ομάδα του ΑΡΗ

Read More
ORANGE 1 BASSANO – ΠΑΟΚ | THES ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ  | LEG02, U18 RISING STARS ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ TOURNAMENT 2022-23 🔴 Live Streaming μετάδοση (20.11.2022, 15:30 )

ORANGE 1 BASSANO – ΠΑΟΚ | THES ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | LEG02, U18 RISING STARS ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ TOURNAMENT 2022-23 🔴 Live Streaming μετάδοση (20.11.2022, 15:30 )

🏀 Για την δεύτερη αγωνιστική του U18 RISING STARS ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ TOURNAMENT 2022-23, η ομάδα της ORANGE 1 BASSANO αντιμετωπίζει την Κυριακή 20.11.2022 και ώρα 15:30 στην Θεσσαλονίκη (ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ) την ομάδα του ΠΑΟΚ

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (26/11/2022)📆 Κριτές που έχουν ορισθεί

Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (26/11/2022)📆 Κριτές που έχουν ορισθεί

Read More
Β΄Ανδρών 2ος όμιλος | Αποτελέσματα 9ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Β΄Ανδρών 2ος όμιλος | Αποτελέσματα 9ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Read More
Β΄Ανδρών 1ος όμιλος | Αποτελέσματα 9ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Β΄Ανδρών 1ος όμιλος | Αποτελέσματα 9ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Read More
Ακολουθήστε το νέο μας κανάλι στο viber ΕΚΑΣΘ ekasth.gr

Ακολουθήστε το νέο μας κανάλι στο viber ΕΚΑΣΘ ekasth.gr

Ακολουθήστε το νέο μας κανάλι στο viber ΕΚΑΣΘ ekasth.gr : https://invite.viber.com/?g2=AQAE8iHn%2Fzp990%2FegrTFFUZphwecXDQfPjdsoEQsEyzNq6p9OGeX0%2B5jri53AjD3&lang=el

Read More
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΕΚΑ | THES MAND | LEG02, U18 RISING STARS ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ TOURNAMENT 2022-23 🔴 Live Streaming μετάδοση (19.11.2022, 17:00 )

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΕΚΑ | THES MAND | LEG02, U18 RISING STARS ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ TOURNAMENT 2022-23 🔴 Live Streaming μετάδοση (19.11.2022, 17:00 )

🏀 Για την δεύτερη αγωνιστική του U18 RISING STARS ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ TOURNAMENT 2022-23, η ομάδα του ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ αντιμετωπίζει το Σάββατο 19.11.2022 και ώρα 17:00 στην Θεσσαλονίκη (ΚΓ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΩΝ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ) την ομάδα της ΔΕΚΑ

Read More
ARIS – ORANGE 1 BASSANO | THES – LEG02 | U18 RISING STARS TOURNAMENT 🔴 Live Streaming μετάδοση (19.11.2022, 18:00 )

ARIS – ORANGE 1 BASSANO | THES – LEG02 | U18 RISING STARS TOURNAMENT 🔴 Live Streaming μετάδοση (19.11.2022, 18:00 )

🏀 Για την δεύτερη αγωνιστική του U18 RISING STARS ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ TOURNAMENT 2022-23, η ομάδα του ΑΡΗ αντιμετωπίζει το Σάββατο 19.11.2022 και ώρα 18:00 στην Θεσσαλονίκη (ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ Nick Galis Hall) την ομάδα της ORANGE 1

Read More
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ | THES – LEG02 | U18 RISING STARS TOURNAMENT 🔴 Live Streaming μετάδοση (19.11.2022, 20:00 )

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ | THES – LEG02 | U18 RISING STARS TOURNAMENT 🔴 Live Streaming μετάδοση (19.11.2022, 20:00 )

🏀 Για την δεύτερη αγωνιστική του U18 RISING STARS ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ TOURNAMENT 2022-23, η ομάδα του ΠΑΟΚ αντιμετωπίζει το Σάββατο 19.11.2022 και ώρα 20:00 στην Θεσσαλονίκη (ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ Nick Galis Hall) την ομάδα της ΑΕΚ

Read More
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – RS ΒΟΡΡΑ | THES MAND | LEG02, U18 RISING STARS ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ TOURNAMENT 2022-23 🔴 Live Streaming μετάδοση (19.11.2022, 20:30 )

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – RS ΒΟΡΡΑ | THES MAND | LEG02, U18 RISING STARS ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ TOURNAMENT 2022-23 🔴 Live Streaming μετάδοση (19.11.2022, 20:30 )

🏀 Για την δεύτερη αγωνιστική του U18 RISING STARS ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ TOURNAMENT 2022-23, η ομάδα του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ αντιμετωπίζει το Σάββατο 19.11.2022 και ώρα 20:30 στην Θεσσαλονίκη (ΚΓ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΩΝ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ) την ομάδα των RS ΒΟΡΡΑ

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Παρασκευής (25-11-2022) της  Β,Γ1,Γ2 Ανδρών (Συνεχής ενημέρωση)

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Παρασκευής (25-11-2022) της Β,Γ1,Γ2 Ανδρών (Συνεχής ενημέρωση)



Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Παρασκευής (25.11.2022) Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Το πρόγραμμα αγώνων της Παρασκευής (25.11.2022) Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Read More
Παίδων: Προπόνηση για την προεθνική U16

Παίδων: Προπόνηση για την προεθνική U16

Προπονητικό διήμερο για την προεθνική Παίδων θα πραγματοποιηθεί στις 26 και 27 Νοεμβρίου στα βοηθητικά του ΟΑΚΑ, ενόψει της συμμετοχής της Εθνικής U16 στο τουρνουά ISCAR στη Μαδρίτη (8-10/12). Οι αθλητές που καλούνται είναι οι: Νίκος Βασιλείου,

Read More
Κλήση αθλητών (γεν 2008) για προπόνηση (26.11.2022)

Κλήση αθλητών (γεν 2008) για προπόνηση (26.11.2022)

Στα πλαίσια του αναπτυξιακού προγράμματος της ΕΟΚ , παρακαλούμε να ενημερώσετε τα Σωματεία σας ότι καλούνται οι παρακάτω αθλητές (γεννημένοι το 2008) στην προπόνηση που θα πραγματοποιηθεί στο κλειστό γυμναστήριο Μίκρας Β την παρακάτω μέρα

Read More
A’ Γυναικών | Αποτελέσματα 8ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Αγωνιστικές

A’ Γυναικών | Αποτελέσματα 8ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Αγωνιστικές



Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Πέμπτης (24.11.2022)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Το πρόγραμμα αγώνων της Πέμπτης (24.11.2022)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Read More
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 🔴 Α ΑΝΔΡΩΝ, 7η αγ Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ την Δευτέρα 14 Νοε 2022 2100 από τo κλειστό της ΘΕΡΜΗΣ

ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 🔴 Α ΑΝΔΡΩΝ, 7η αγ Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ την Δευτέρα 14 Νοε 2022 2100 από τo κλειστό της ΘΕΡΜΗΣ

ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 🔴 Α ΑΝΔΡΩΝ, 7η αγ Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ την Δευτέρα 14 Νοε 2022 2100 από τo κλειστό της ΘΕΡΜΗΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΦΩΚΑ Γραμματεία: Βερώνη, Ακριτίδου,

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Τετάρτης (23-11-2022) της Α΄Γυναικών, Β ΑΝΔΡΩΝ,

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Τετάρτης (23-11-2022) της Α΄Γυναικών, Β ΑΝΔΡΩΝ,



Read More
Κλήση αθλητών (γεν 2009) για προπόνηση (26.11.2022)

Κλήση αθλητών (γεν 2009) για προπόνηση (26.11.2022)

   Στα πλαίσια του αναπτυξιακού προγράμματος της ΕΟΚ , παρακαλούμε να ενημερώσετε τα Σωματεία σας ότι καλούνται οι παρακάτω αθλητές (γεννημένοι το 2009) στην προπόνηση που θα πραγματοποιηθεί στο κλειστό γυμναστήριο Δ.Α.Κ. Λαγυνών την παρακάτω μέρα

Read More
Νεανίδων | Αποτελέσματα 9ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Νεανίδων | Αποτελέσματα 9ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Τρίτης (22/11/2022)  ΕΦΗΒΩΝ, ΝΕΑΝΙΔΩΝ (συνεχής ενημέρωση)

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Τρίτης (22/11/2022) ΕΦΗΒΩΝ, ΝΕΑΝΙΔΩΝ (συνεχής ενημέρωση)

Read More
Παίδων | Αποτελέσματα 8ης αγωνιστικής όλων των ομίλων – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Παίδων | Αποτελέσματα 8ης αγωνιστικής όλων των ομίλων – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

<<Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ>> Παίδων 1ος Όμιλος Για πλήρη προβολή των αποτελεσμάτων-βαθμολογία-επόμενη αγωνιστική ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ:  Παίδων 1ος όμιλος Αποτελέσματα Βαθμολογία Επόμενη αγωνιστική Παίδων 2ος Όμιλος Για πλήρη προβολή των αποτελεσμάτων-βαθμολογία-επόμενη αγωνιστική ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ:  Παίδων

Read More